“The ones who underestimate experience, pay a high price for inexperience.”
EN TR
EN TR
September 2016

Barış Öney Attended ISPAT’s Investor Meeting Held for the President of Turkey in New York with World’s Leading Private Equity FundsBarış Öney Dünyanın Önde Gelen Özel Sermaye Fonları ile Birlikte ISPAT'ın New York'ta Cumhurbaşkanımız için Düzenlediği Yatırımcı Toplantısına Katıldı

T.C. Başbakanlık Yatırım Destekleme ve Promosyon Ajansı (ISPAT) tarafından 21 Eylül akşamı New York'ta düzenlenen ve 25'in üzerinde yabancı doğrudan yatırımcının Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan Yardımcısı ve CEO seviyesinde katılım gösterdiği Sayın Cumhurbaşkanımız'ın davetine, Barış Öney SEAF’i temsilen dünyanın önde gelen Özel Sermaye Fon sahipleri ve yöneticileri ile birlikte katıldı.

Globalturk Capital Yönetim Kurulu Başkanı Barış Öney'in SEAF'in Türkiye Yönetici Ortağı ve Global Exit Partneri olarak katıldığı bu toplantıda, yatırımcılara, Türkiye ve yatırım fırsatları, Cumhurbaşkanı tarafından birinci ağızdan anlatıldı. Söz alan şirket temsilcileri açıklamalardan memnun kaldıklarını belirterek, Türkiye'de yatırım yapmaya devam etmeyi arzu ettiklerini dile getirdiler ve sektörleriyle ilgili görüşlerini paylaştılar. 

Özel Sermaye Fon temsilcileri de Türkiye hakkında olumlu görüşlerini belirttiler ve toplantıdan oldukça memnun ayrıldılar.

Back To News